3D Baskı - Yüksek Kaliteli 3D Baskılarınız İçin bizimle temasa geçiniz.

 

3D tasarım dosyalarınızı kendi programlarımızda dilimlendirerek uygun fiyatlarla sizlere hizmet verebiliyoruz.

Bir oyuncağın ya da hatıranın basımından bir proje maketine,

Konut Maketlerinden yedek parça ve inşaat tasarımlarına kadar ve kalıplama işlemlerine kadar ihtiyacınızı iletiniz sizin için çalışalım.

Siz sadece hayal edin, düşüncelerinizi bizlere anlatarak önce sanalda daha sonra gerçekte sizin için gerçekleştirelim.

Sadece yapmanız gereken bizi arayıp yada whatsapp üzerinden bize ulaşmanız ve aklınızda olan tasarımı örnek resimlerle anlatmak
Sizlere piyasanın en gelişmiş ve en kaliteli tasarım programı olan solidworks ile hizmet vererek 3d baskıyı hazır hale getiriyoruz.
Ayrıca sizlerden gelen 3d tasarım dosyalarını kendi programlarımızda dilimlendirip uygun fiyatlarla sizlere dönüş yapıyoruz.
Fiyatlandırma parçanın detayına, doluluk oranına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir.
3D Baskı boyutumuzda sınır yoktur çeşitli çözüm yolları ile baskılarınızı en güzel şekilde çıktısını alıp sizlere çeşitli açılardan resimlerini attıktan sonra kargolamasını yapıyoruz.
 
 3D BASKI (3 BOYUTLU) BASKI NEDİR?
3Boyutlu Baskı (3D Baskı) İçin; 3D olarak tasarlanan Hizmetlerin ( Yedek Parça, Proje Maketleri, İnşaat, Konut Maketleri, Oyuncak, Plastik Malzeme, Otomotiv, Kalıplama İşlemleri, vs ... ) 3 Boyutlu olarak, 3D Yazıcılarda Yazdırılmasıdır.

3D Baskı Hayalinizdeki tasarımların çok uygun fiyatlarla 3D Printerlar aracılığı ile uygulamaya dönüştürülmesini ifade etmektedir. 3D Yazıcınız yoksa problem yok. Siz Bizlere ulaşın yeter. Size 3d baskı kanosunda en uygun hizmeti vermeye hazırız. 3d Tasarımınız yoksa 3d Tasarımlarınızı da biz yapabiliriz. Üstelik tüm teknik detaylara sizlere 3d tasarım hizmeti sunabiliriz.

3D BASKI MALZEMESİ...
Baskı malzemesi olarak ABS veya PLA kullanmaktayız. İstediğiniz renkte ABS veya PLA malzemesine 3 boyutlu baskı yapabilmekteyiz.
Tek parça çıkarabileceğimiz maksimum parça boyutları 220*220*250mm dir. Fakat daha büyük parçaları, parça parça da üretip birleştirebiliriz.
3D BASKI FİYATLANDIRMASI...
3D Baskılarımızın fiyatlandırılmasında aşağıdaki bir kaç temel etmeni göz önünde bulunduruyoruz.
1-Boyutlar 
2-Üretim Adedi 
3-Makina çalışma süresi 
4-Hammadde miktarı 
5-Ek İşlemler / Temizleme Maliyetleri / Montaj Hizmeti
Sizden gelen veriye göre sağlıklı bir fiyat çıkarılacak ve size bildirilecektir. Fiyat talep ettiğiniz ürüne, ürünün boyutu, üretileceği renk, malzeme ve dayanıklılığa göre değişiklik arz etmektedir.
- DOSYALARIMI HANGİ FORMATTA GÖNDERMELİYİM ?
3 Boyutlu tasarımınız hazır ise;
" STL, VRML , PLY, 3DS, FBX.STEP, STP.İGES, SLDPRT, DWG, İPT "
gibi olarak dosyanızı gönderebilirsiniz.