İçimdeki Müzik  Sharon M. Draper TİMAŞ GENÇ
İçimdeki Müzik  Sharon M. Draper TİMAŞ GENÇ

İçimdeki Müzik Sharon M. Draper Timaş Genç Yayınları

İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺30,00
İndirimli : ₺18,50

Sharon M. Draper

11 yaşındaki Melody’nin fotografik hafızası vardır. Kafası bir kamera gibi gördüğü her şeyi kaydeder. Ve “stop” düğmesi yoktur. Okulun en zeki çocuğudur ama bunu kimse bilmez… Çünkü Melody konuşamaz, yürüyemez ve yazamaz…

 

Ama bir gün bir mucize olur! Melody kafasının içindeki sesi keşfeder… Sesini asla unutamayacağınız bu cesur kızla tanışmaya hazır mısınız?

İngiltere’nin saygın edebiyat ödüllerinden Coratta Scott King ödüllü yazar Sharon M. Draper’dan hüzün ve umut dolu soluksuz okunacak bir roman.

” Cesur, sürükleyici ve samimi bir hikâye.”

School Library Journal

“Gözükara ve gerçekçi…”

Kirkus Review

Kitaptan Alıntılar

"Düşünce ve kelimelerin karmaşık işleyişini nasıl çözdüm bilmiyorum ama bu kendiliğinden ve hızlıca oldu. İki yaşına geldiğimde bütün anılarımda kelimeler ve bütün kelimelerin de bir anlamı vardı.""Çok küçükken – belki henüz birkaç aylıkken – kelimeleri bana ikram edilen tatlı bir içeceğe benzetir ve limonata gibi içerdim. Sanki tatlarını alırdım. Karmakarışık düşüncelerime ve duygularıma anlam kazandırırlardı.""Bazen insanlar adımı bile sormuyor, hiç önemi yokmuş gibi ama adım önemli. Benim adım Melody."

:
Benzer Ürünler